• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Правила прийому дітей
/Files/images/160_F_69965929_RnQCIGjdWtASVIqKN4tZefJsGwbnBYsS.jpg

ПАМ`ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ

1. Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснюється керівником протягом календарного року на підставі заяви, медичної довідки форми 086-1/0, що має інформацію про медичний огляд, групу здоров'я та фізичну групу, форми 063(про щеплення), свідоцтва про народження.

Чергу дітей, що народжені після 1 вересня 2014 року, веде власник - Вишгородська міська рада(м. Вишгород, пл. Шевченка - 1, каб.98) Положення про електронну реєстрацію у вкладенні див. нижче.

2. Під час прийому дитини до дошкільного навчального закладу керівник зобов’язаний ознайомити батьків або осіб, що їх замінюють, із статутом дошкільного закладу, іншими документами, що регламентують його діяльність.

3. За дитиною зберігається місце в дошкільному закладі у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (90 днів.)

4. Відрахування дитини з дошкільного закладу може здійснюватись:

§ за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;

§ на підставі медичного висновку про стан здоров’я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у дошкільному навчальному закладі даного типу;

§ у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.

Адміністрація ДНЗ повинна письмово повідомити батьків про відрахування дитини не менш як за 10 календарних днів.

5. Дошкільний навчальний заклад забезпечує збалансоване харчування дітей, необхідні для їх нормального росту і розвитку із дотриманням натурального набору продуктів.

6. Медичне обслуговування дітей у дошкільному навчальному закладі здійснюється на безоплатній основі медичним працівником, які входять до штату цього закладу і передбачає проведення обов’язкових медичних оглядів, у тому числі медичних оглядів перед профілактичними щепленнями, проведення профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, надання долікарської медичної допомоги, інформування батьків або осіб, що їх замінюють.

/Files/images/семья.jpg
ПРАВИЛА ЗАКЛАДУ ТА ОБОВ’ЯЗКИ БАТЬКІВ

Поважати людську гідність і професійну честь працівників дошкільного навчального закладу. Виявляти до них повагу в присутності дитини.

Неприпустимо розмовляти в закладі ненормативною лексикою та підвищеним тоном будь з ким – власними дітьми, батьками, працівниками.

Виконувати рекомендації педагогічних та медичних працівників щодо розвитку, виховання, зміцнення здоров’я дитини та її гігієни.

Своєчасно приводити дитину до дошкільного закладу. Про можливе запізнення попереджати завчасно.

Про відсутність дитини через хворобу або сімейні обставини та її прихід після тривалої відсутності попереджувати заздалегідь. Адже меню та кількість дітей на харчування керівник затверджує за даними попереднього дня.

Про відсутність дитини через інфекційне захворювання терміново повідомити з метою запобігання захворюванню інших дітей.

У шафі дитини мають бути гребінець та носова хустинка, на верхньому одязі – петелька. Також обов’язково має бути змінний одяг.

Дитині заборонено приносити до дошкільного закладу дрібні іграшки, монети, гострі предмети, ліки, жувальну гумку. Тому щодня перевіряйте кишені дитини.

З метою збереження життя і здоров’я дітей, запобігання травматизму заборонено пересуватися на транспортних засобах територією закладу та приходити з домашніми тваринами.

Приводити дитину слід в чистому одязі, у взутті, що відповідає розміру її ноги і санітарно-гігієнічним вимогам. Не можна вдягати шльопанці, незручне взуття.

Приводити до навчального закладу здорову дитину. Слід повідомляти вихователя про будь-які падіння та ушкодження, а також скарги дитини на погане самопочуття.

Батьки або особи, які за дорученням приводять дитину до дошкільного навчального закладу, мають передати дитину вихователеві. Неприпустимо відправляти дитину саму, без супроводу дорослого.

Слід заздалегідь проінформувати вихователя про осіб, яким батьки доручають приводити та забирати дитину. За потреби таке доручення оформлюють письмово. Не можна приходити за дитиною в нетверезому стані.

Не можна залишати дитину саму у роздягальні. Якщо запізнилися на ранкову гімнастику, слід дочекатися, коли вихователь з дітьми повернеться.

/Files/images/рішення про припинення реєстрації 001.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 644

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.